Sadakatsiz'in 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Büyük bir merakla beklenen sevilen dizi Sadakatsiz'in bu akşam ekrana gelecek olan 13. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Asya ile birlikte aynı hastanede çalışan Turgay, aşık olduğu Asya'ya duygularını açıkladı. Bunu öğrenen Asya'nın eski eşi Volkan ise kıskançlık krizine girdi.

Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de heyecan artıyor.

Sadakatsiz'in 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Ayrılmalarına rağmen aralarındaki gerginlik giderek yükselen Asya ve Volkan, yine karşı karşıya geliyor.

Sadakatsiz'in 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! - Resim : 2

"SENİN HİSLERİN NEFRET DEĞİL AŞK"

Sadakatsiz'de Turgay aşık olduğu Asya'ya, duygularını itiraf ediyor. Fakat Asya ve Turgay, Volkan'ın takibi altında olduğu için her adımları takip ediliyor. Asya'yı arayan Volkan, Turgay'ın duygularını açtığını öğrenince ateş püskürüyor.

Sadakatsiz'in 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! - Resim : 3

Asya'dan intikam almak isteyen Volkan, Selçuk ile tartışırken eski eşinden nefret ettiğini ve onun yaşadıkları şehri terk etmesi gerektiğini söylüyor. Selçuk'un "Senin hislerin nefret değil aşk" demesiyle kendine gelen Volkan, yine de yolundan şaşmıyor.

 

Sadakatsiz'in 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! ile ilgili etiketler Cansu Dere Caner Cindoruk Sadakatsiz 13. bölüm Sadakatsiz

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...