İlk cinsel deneyimini anlatan Nazlı Bulum'un normalleştirilmesine Sevda Türküsev'den tepki!

Gazeteci yazar Sevda Türküsev dizi oyuncusu Nazlı Bulum'un sosyal medyada 17 yaşında yaşadığı ilk cinsel deneyimini anlatmasının normalleştirilmesine tepki gösterdi.

Bir döneme damga vuran Sadakatsiz dizisinde Nil karakterini canlandırarak geniş bir hayran kitlesine ulaşan Nazlı Bulum, katıldığı programda 17 yaşındaki ilk cinsel ilişki tecrübesini anlattı.

Bulum, "İçimde kondom kaldı, benim için dehşet vericiydi. Anneme anlattığımda gülerek tepki verdi" dedi.

İlk cinsel deneyimini anlatan Nazlı Bulum'un normalleştirilmesine Sevda Türküsev'den tepki!

"HİÇ BİR STK TEPKİ VERMEDİ"

Gazeteci yazar Sevda Türküsev, Bulum'un bu açıklamalarının normalleştirilmesine tepki gösterdi. 

Türküsev'in açıklamaları şu şekilde: 

"Ne kadar enteresan öyle değil mi? Şu lise çağlarındaki cinsel tecrübesini anlatan oyuncu kıza hiçbir STK ya da elle tutulur kişi tepki vermedi.

Modernlik ve flörtlük adı altında 18 yaş altı cinsel yaşamı işte böyle normalleştirdiler.

Oysaki bu ülkede ve dünyada 18 yaş altında bir çok şey yasak ama cinsel yaşam normal görülüyor. İşte asıl tehlike hep bu normalleştirilmelerde"

 

İlk cinsel deneyimini anlatan Nazlı Bulum'un normalleştirilmesine Sevda Türküsev'den tepki! ile ilgili etiketler Sevda Türküsev

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.