Demet Akalın'dan şaşırtan çıkış: "Ver 120 kağıt yapalım"

Kırşehir’de bir mücevher markasının etkinliğine katılan ünlü şarkıcı Demet Akalın yine olay oldu. Mağaza sahibinin canlı yayın teklifini reddeden Akalın, 120 TL karşılığında ancak bunu yapabileceğini söyledi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve zaman zaman çıkışlarıyla da bilinen şarkıcı Demet Akalın bu sefer Kırşehir’de bir mücevher markasının etkinliğinde yer aldı. Mağaza sahibinin canlı yayın teklifini reddeden Akalın, “Ver 120 kağıt yapalım” deyince ortamda espirili hava esmesine neden oldu.

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef’i de yakından takip eden Demet Akalın, Dilara Başaran hakkında yaptığı yorumla sosyal medyayı salladı.

MasterChef'i izlediği anları paylaşan Demet Akalın, yarışmadaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken Dilara Başaran hakkında, ''Dilara her şeyi mahvettin! Ay bu kız ne zaman gidecek ya! Git Dilara git!'' ifadelerine yer verdi.

Demet Akalın'dan şaşırtan çıkış: "Ver 120 kağıt yapalım" ile ilgili etiketler Demet Akalın

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.