Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç yeni bir skandala imza attı!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç'ün, geçtiğimiz aylarda otomobilin camından küfür ederek tabancayla defalarca ateş açtığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, şimdi de araba kullanırken alkol aldığı görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, yine bir skandala imza attı.

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç yeni bir skandala imza attı!

TRAFİKTE DEHŞET ŞAÇMIŞTI

Daha önce silahla kullandığı aracın camından çevreye ateş ederek trafikte adeta terör estiren Burakcan Övüç, ateş açtığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Paylaştığı görüntüler nedeniyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Övüç, bu kez de araba kullandığı sırada alkol alarak trafikte dehşet saçtı.

YENİ BİR SKANDAL DAHA 

Övüç'ün araba kullandığı sırada alkol aldığı anları beraberindeki arkadaşı cep telefonu ile görüntüledi. Burakcan Övüç ise o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntülerde, Övüç ve beraberindeki arkadaşının yüksek sesle müzik dinleyerek alkol aldıkları yer alıyor.

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç yeni bir skandala imza attı! - Resim : 2

 

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç yeni bir skandala imza attı! ile ilgili etiketler Trafik murat övüç burakcan övüç

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.