Kadir ve Melisa sonunda Kardeşlerim'e dönüyor! 4 kardeşin senaryosu sil baştan yazılıyor!

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim’de Melisa ve Kadir sevinci yaşanıyor. Önceki haftalarda senaryo gereğince diziden ayrılmak durumunda kalan ikilinin tekrardan geri dönebileceği iddia ediliyor.

ATV ekranlarına yeni sezonunda da damgasını vuran yapımlardan birisi olan Kardeşlerim dizisi yine fırtınalar estirmeye devam ediyor. Konusu kadar oyuncu kadrosu ile de büyük bir getiren Kardeşlerim dizisindeki hüzünlü senaryo her ne kadar son bölümlerde bir aşk dizisine dönüşse de hayranlar bir önce muhteşem ikilinin geri döneceği günü iple çekiyor.

Oldukça zor şartlar altında hayatta kalma mücadelesi vererek izleyenlere duygu dolu anlar yaşatan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel kardeşler şimdilerde ayrı düştü. Ağırlıklı olarak sahnelerin lisede geçtiği yapımda birçok genç karakter birbirlerine aşık olunca dramdan az da olsa uzaklaşıldı.

Kadir ve Melisa sonunda Kardeşlerim'e dönüyor! 4 kardeşin senaryosu sil baştan yazılıyor!

Geçtiğimiz bölümlerde ise senaryo gereğince Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı ile Melisa karakterine hayat veren Damlasu İkizoğlu yapımdan ayrılmak durumunda kalmış ve izleyenler bu durum karşısında neye uğrayacaklarını şaşırmıştı.

Son yaşanan gelişmeler ile birlikte senaryo gereğince Kadir’in ölümü ve Melisa’nın diziden ayrılışı Halit Özgür Sarı ile Damlasu İkizoğlu’nun vedasına yol açmıştı. Gelecek bölümlerde bu ikilinin olmaması ile birlikte düşen reytingler sonrasında yapımcılar hemen hareket geçti.

Kadir ve Melisa sonunda Kardeşlerim'e dönüyor! 4 kardeşin senaryosu sil baştan yazılıyor! - Resim : 2

Özellikle Kadir’in ölümü sonrasında geriye kalan 3 kardeş hayattaki zorlu mücadelelerinde tek başlarına kalırken izleyenlerde bundan oldukça etkilendi. Ancak ailenin büyüğü olan ve onları koruyup kollayan ağabeyleri Kadir’in ölümünün aslında bir taktik savaşı olduğu ve ilerleyen bölümlerde Kadir ile Melisa’nın dönüşünün bile net bir şekilde ortaya çıkacağı iddia edildi.

Kadir ve Melisa sonunda Kardeşlerim'e dönüyor! 4 kardeşin senaryosu sil baştan yazılıyor! ile ilgili etiketler kardeşlerim kadir melisa halit özgür sarı Damlasu İkizoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.