Kızılcık Şerbeti dizisinin 61. bölüm fragmanı yayında! Doğa ile Giray'ın yakınlaşması Fatih'i çileden çıkardı: Ben kızımı elin adamlarına bırakmam!

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu'nun yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Doğa ile Giray'ın yakınlaşması Fatih'i çileden çıkardı. Fragmana Fatih'in ''Ben kızımı elin adamlarına bırakmam, bunu Doğa hanım bilecek!'' sözü damga vurdu.

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu'nun yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 61. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fragmanda Alev ile Ömer arasındaki gerilim dikkat çekti. Ömer yaşananları Abdullah'a anlatarak onu uyardı. Giray, Doğa'ya karşı olan duygularını Rüzgar'a anlattı. Sönmez'in davetine icabet eden Giray, Doğa'nın tarzını görünce şaşırdı. Doğa, karşısında Giray'ı görünce neye uğradığını şaşırdı.

Pembe ile Alev yeniden karşı karşıya geldi. Bebek kıyafeti bakan Alev'i gören Pembe, ''Utanmıyorsun değil mi?'' deyince Alev ''Kaşınma Pinko'' dedi. Pembe, Nursema'ya karşı içinde sevgi besleyen Rüzgar'a ayar verdi. Fatih'in “Ben kızımı elin adamlarına bırakmam, bunu Doğa Hanım bilecek!” sözü fragmana damga vurdu.

 

Kızılcık Şerbeti dizisinin 61. bölüm fragmanı yayında! Doğa ile Giray'ın yakınlaşması Fatih'i çileden çıkardı: Ben kızımı elin adamlarına bırakmam! ile ilgili etiketler Kızılcık Şerbeti
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.