Bircan Bali'nin "Sadakatsiz" yorumuna tepki yağdı!

"Söylemezsem Olmaz" adlı magazin programında sunuculuk yapan Bircan Bali, 'Sadakatsiz' dizisindeki Derin karakterine yaptığı bir yorumla gündeme oturdu. Bali'nin yorumuna sosyal medyada tepki yağdı.

Cansu Dere'nin başrolünde olduğu Sadakatsiz dizisinde Derin rolüyle dikkat çeken Melis Sezen başarılı oyunculuğuyla alkış topluyor. Dizideki rolü sebebiyle sık sık gündeme gelen Sezen sosyal medyada bir paylaşım yaptı.

Melis Sezen'in paylaşımına Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali'den bomba bir yorum geldi.

Bircan Bali Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen’e "Sokakta görsem tokatlayacağım nerdeyse, tebrikler oyunculuğuna" dedi. Sezen ise bu yorum sonrası teşekkür etti.

Bircan Bali'nin "Sadakatsiz" yorumuna tepki yağdı!

Bircan Bali'nin yorumuna takipçilerden ise "Aynı şeyleri kankan Ece Erken gerçek hayatta yaptı, onu tokatlasaydın!" yorumu yağdı.

Bircan Bali'nin "Sadakatsiz" yorumuna tepki yağdı! - Resim : 2

Ece Erken geçtiğimiz aylarda evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla ilişki yaşadığını itiraf etmiş ve programdan istifa ederek gündeme gelmişti. Erken sevgilisinin karısının da evine giderek arabalarının camlarına zarar vermişti. Erken'in sevgilisi daha sonra karısıyla boşanarak Erken ile aşkına devam etti.

 

 

 

Bircan Bali'nin "Sadakatsiz" yorumuna tepki yağdı! ile ilgili etiketler Bircan Bali Ece Erken Melis Sezen Sadakatsiz
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.