Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik canlı yayında birbirine girdi!

Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik, canlı yayında birbirine girdi. Arto, iki sunucuyu ayıramayınca programa reklam arası verildi.

Beyaz TV'de ekrana gelen magazin konulu Söylemez Olmaz programının yorumcuları Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik canlı yayında birbirine girdi. Arto ortamı sakinleştirmeye çalıştı. Fakat tansiyon düşmeyince programa reklam arası verildi.

"SEN KİMİNLE AYNI MASADA OTURDUĞUNU ÖĞREN"

Söylemezsem Olmaz programında Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya hakkında konuşulurken Arto ile Yağmur Çevik Hasan Can Kaya'dan bahsetmeye başladı. Hande Sarıoğlu ise bu konuya nerden gelindiğini anlayamadığını söyledi. Yağmur Çevik, o anlarda birden yükseldi ve Sarıoğlu'na sert çıktı. Sarıoğlu ise neye uğradığını şaşırdı. 

İşte yaşananlar...

Arto ve Yağmur Çevik'in bir anda Hasan Can Kaya'dan bahsetmesini anlayamadığını söyleyen Sarıoğlu, "Biz bu konuya nereden geldik?" diye sorunca tansiyon bir anda yükseldi. Partnerine tepki gösteren Yağmur Çevik sinirlenerek "Sen ne yapmaya çalışıyorsun? Ben seni anlayamadım. Biz magazin içinde magazin yapıyoruz hayatım ne sorguluyorsun şu an? Her seferinde şunu yapıyorsun. Spor spikeri olduğun için seni anlıyorum ama bu magazin. Ben burada istediğimi söylerim. Sen biraz magazin izlesene. Sen ne konuşmak istiyorsun söyle anlatayım ben sana. Senin bu hallerinden çok sıkılıyorum. Magazin bilmiyorsan da söyle ben de Arto ile konuşayım. Hayırdır, bana kim sus diyebilir? Ben rahatım sen daha yeni magazin yapıyorsun ben 4 yıldır... Sen merak etmesen de dinlemesen de olur. Sen YouTube programı çekmiyorsun. Sen bir Yağmur Çevik izle ve kimle aynı masaya oturduğunu öğren. Dön bir kendine sonra bir de bana bak" dedi.

HANDE SARIOĞLU NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Çevik'in neden sinirlendiğini anlayamayan Sarıoğlu da "Ben sadece konuya nasıl geldiğimizi anlayamadım. Neden bu kadar sinirlisin. Sakin ol. Ben kimseyi susturmadım" ifadelerini kullandı.

Arto ise "Hanımlar sakin ol. Magazin yaparken biz magazinlik olduk. Programa bir reklam arası verelim" diyerek ortamı sakinleştirmeye çalıştı.

 

Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik canlı yayında birbirine girdi! ile ilgili etiketler Hande Sarıoğlu Söylemezsem Olmaz
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Altaylı, İran’da düşen helikopterin enkazını Akıncı İHA'nın bulmasından rahatsız oldu!

Gazeteci Fatih Altaylı, İran’da düşen helikopterin enkazını AKINCI İHA’nın bulmasından rahatsız oldu. Dünya AKINCI TİHA'yı ayakta alkışlarken, 'Fazla kasılmaya gerek yok yani' diyerek küçümsemeye kalkan Altaylı'ya tepki yağıyor.