Yılmaz Vural'ın elini nereye koyacağını bilemediği fotoğraf için, Cansu Taşkın'dan açıklama geldi....

Ünlü manken Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde bir davette teknik direktör Yılmaz Vural ile karşılaşmış ve birlikte yer aldıkları fotoğrafı da Instagram hesabından yayınlamıştı.

Taşkın'ın paylaştığı bu poz sosyal medyada olay oldu. “Yılmaz Vural elini kolunu nereye koyacağını bilememiş” yorumları yapıldı. Vural, Twitter'da TT (Trend Topic) oldu.Ünlü teknik direktör, fotoğrafın basında yer almasından sonra Taşkın'ı aradığını söyledi.

Vural, "Yapılacak iş değil, niye bunu basına verdin" sözlerine, Taşkın'ın "Ben de herkes gibi sosyal medyada yayınladım" dediğini belirtti.Teknik adam daha sonra, "Yayınladın ama bak olay nerelere kadar gidiyor. Hoş bir şey değil yaptığın" ifadelerini de kullandı.Cansu Taşkın da konuyla ilgili sessizliğini bozdu.Yılmaz Vural benim babam gibidir. Eşini de çok severim.Yılmaz abim nasıl "Cansu bizim çocuğumuz" gibi diyorsa o da benim babam gibidir...

1752690_7cf2c4f94de30111595d5dc0b5138c80_640x640

Yılmaz Vural'ın elini nereye koyacağını bilemediği fotoğraf için, Cansu Taşkın'dan açıklama geldi.... ile ilgili etiketler yılmazvural cansutaşkın
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.