Tuncay Özkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi partili? Neden partiden atıldı?

Eski İzmir Milletvekili ve CHP Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan sosyal medyanın gündeminde. Bu çerçevede "Tuncay Özkan kimdir?" sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Tuncay Özkan kimdir? Tuncay Özkan kaç yaşında? Tuncay Özkan nereli? Tuncay Özkan hangi partili? İşte Tuncay Özkan hakkında merak edilenler...

FETÖ'nün saldırısı altındayım sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturan Tuncay Özkan merak konusu oldu. Bu çerçevede "Tuncay Özkan kimdir?" sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Tuncay Özkan kimdir? Tuncay Özkan kaç yaşında? Tuncay Özkan nereli? Tuncay Özkan hangi partili? İşte Tuncay Özkan hakkında merak edilenler...

TUNCAY ÖZKAN KİMDİR? 

Ahmet Tuncay Özkan, Türk gazeteci, yazar, televizyoncu, siyasetçidir.

TUNCAY ÖZKAN KAÇ YAŞINDA? 

14 Ağustos 1966 doğumlu olan Tuncay Özkan 19 Mayıs 2023 itibarıyla 56 yaşındadır.

TUNCAY ÖZKAN NERELİ? 

 Erzincan - Kemaliyeli bir aileden gelen Tuncay Özkan Ankara'da doğmuştur.

TUNCAY ÖZKAN HANGİ PARTİLİ? 

 Ahmet Tuncay Özkan, Haziran 2014 yılında CHP'ye katılmıştır ve hala partinin içinde yöneticilik yapmaya devam ediyordur (Cumhuriyet Halk Partisi).

TUNCAY ÖZKAN NEDEN PARTİDEN ATILDI?

14 Mayıs Genel seçimlerindeki ilk turun ardından hakkında görevden alınacağına yönelik iddialar ortaya atılan Tuncay Özkan'ın, parti ileri gelenleri tarafından görevden alındığı öğrenildi. Özkan'ın görevden alınmasına neden olarak seçim akşamı iletişim süreçlerinin aksaması gösterildi. Ayrıca Özkan'ın, CHP Genel Merkezi'ndeki odasını boşalttığı da aktarılan bilgiler arasında.

 

Tuncay Özkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi partili? Neden partiden atıldı?

Tuncay Özkan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi partili? Neden partiden atıldı? ile ilgili etiketler Tuncay Özkan CHP
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.