Sipahi 7. bölüm kesintisiz full izle

Sipahi 7. bölüm Show TV de. Pazartesi akşamları yayınlanan Sipahi 7. son bölüm dizi bitiminde full izle halinde Youtube platformunda.

Sipahi 7. bölüm Show TV ekranlarında. Pazartesi akşamları yayınlanan Sipahi 7. son bölüm dizi bitiminde full izle olarak Youtube platformunda seyredilebilecek.

Başrollerinde Özge Gürel ile Kaan Yıldırım’ın oynadığı Sipahi son bölümünde; Roket yüklü gemi İskenderun Limanı’nda, Canan da Habtor’un eline yeniden geçecektir. Asıl büyük yıkım yaratacak ve durdurulamayacak olansa artık Ali’dir.

Sipahi 7. bölüm full izle

Habtor’un karısı ve kızı artık Türk istihbaratı’nın elindedir. Denizcilik İşletmeleri müdürünün kızı Merve, üzeri bomba yüklü bir yelekle halkın arasına hain bir eylem planı için gönderilmiştir. Goran ve Habtor’un planı ile Korkut Ali, kendi dedesi Fahrettin’e silah doğrultacaktır. Roketi taşıyan gemi nerededir?

Ekip, kalabalığın içinde üzeri bomba dolu genç kızı oradan alır ve saniyeler içinde üzerindeki bombayı imha etmeye çalışacaktır. Yıldırım Bozok ölüm pahasına kızın elini bırakmayacaktır. Çünkü o kendi kızına hasret, vatanı için savaşan bir kahramandır.

Sipahi 7. bölüm full izle

Büyük darbe alan kötü taraf, Goran ve Habtor yeni bir plan peşindedir. Habtor, kızı ve karısını Türk istihbaratı’ndan nasıl geri alacağının derdine düşmüştür. Geminin ikinci kaptanının vereceği bilgi çok önemlidir. Ekip, ikinci kaptanı içinde kaldığı çatışmadan sağ çıkarabilecekler midir? Sipahi ekibini hafife alan Goran ve Habtor’u yıkıcı bir sürpriz beklemektedir.

Ali’nin dedesi Fahrettin, suikaste uğrayan kişi olacaktır. Kurşunlara tutulan Fahrettin’in vurulmasını engelleyemeyen Ali, yoğun bakımdaki dedesine intikam yemini edecektir.

Roket yüklü gemi İskenderun Limanı’nda, Canan da Habtor’un eline yeniden geçecektir. Asıl büyük yıkım yaratacak ve durdurulamayacak olansa artık Ali’dir.

Sipahi 7. bölüm kesintisiz full izle ile ilgili etiketler Sipahi Dizisi

Sitene Ekle