Yalı Çapkını 23. bölüm fragmanı izle; Yalı Çapkını yeni bölüm ilk sahne

Yalı Çapkını 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cuma akşamlarında Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını yeni bölüm ilk sahnesi merakla beklenmektedir.

Yalı Çapkını 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını yeni bölüm ilk sahnesi yakından takip edilmektedir.

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in oynadığı Yalı Çapkını son bölümünde; Ferit’in itirafı Seyran’ı çok mutlu etmiştir ancak Seyran’ın yine de kontrolü elinden bırakmaya niyeti yoktur ve Ferit’i yakın markaja almakta gecikmez.

Yalı Çapkını 23. bölüm fragmanı izle; Yalı Çapkını yeni bölüm ilk sahne

Halis Ağa yalıda fırtınalar estirirken Fuat da bu durumdan nasibini alır. Yeni işe ve yeni düzenine alışmaya çalışan Ferit; bir taraftan da Seyran’la yakınlaşmanın yollarını arar. Latif Ağa’nın yalıda işleri ele alışı başta Sultan olmak üzere Şefika ve diğerlerinin de zoruna gider. İfakat’ın ise bu durumla ilgili yeni bir planı vardır.

Yalı Çapkını 23. bölüm fragmanı izle; Yalı Çapkını yeni bölüm ilk sahne ile ilgili etiketler Yalı Çapkını

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü