Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm full izle! 23 Mart Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm izle

Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm full olarak Star TV de. Perşembe akşamları yayınlanan Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm Youtube platformunda.

Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm Star TV ekranlarında. Perşembe akşamları yayınlanan Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm dizi bitiminde Youtube platformunda olacak.

Başrollerinde Birkan Sokullu ile Ebru Şahin’in oynadığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk bölümünde; Ali Tahir (Birkan Sokullu) Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer.

Defnedilmek üzereyken yaşanan bir mucize ona yeniden hayat verir. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden olur. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek daha da zorlaşır. Ali Tahir’in -son ismiyle Kemal’in- sırrını bilen tek kişi ise çocukluğundan beri tanıdığı Turgut (Necip Memili) olmuştur.

Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm full izle

Asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika (Ebru Şahin) ise halası Süreyya (Zerrin Tekindor) tarafından büyütülmüştür ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamaktadır. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir.

Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır. İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişecektir.

Yüz Yıllık Mucize 1. bölüm full izle! 23 Mart Yüz Yıllık Mucize ilk bölüm izle ile ilgili etiketler

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.