Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, 20 milyon TL'yi gözde çıkardı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılığın ardından Çıra, Ciğerci ile ortaklıklarının bitmediğini açıklamıştı. Ayrılığın ardından yeni bir hayata başlayan Çıra, milyonluk yatırım ile gündeme bomba gibi düştü.

Selin Ciğerci ile evliliğini iki hafta önce sonlandıran Gökhan Çıra, ayrılığın ardından milyonlar harcayarak bir restaurant açma kararı almıştı. Daha önce yoğun iş temposu sebebiyle bu isteği yarıda kalan Gökhan Çıra, bir restaurant ve spor kulübü almak istediğini her fırsatta dile getirse de şimdi turizmci oluyor.

"EVLİLİĞİMLE DEĞİL, İŞİMLE ÖN PLANDA OLACAĞIM"

Sapanca'dan 8 milyon TL'ye arsa alan Çıra, toplam 20 milyon TL'lik bir tesis kuruyor. Çok heyecanlı olan Çıra, “Artık evliliğimle değil, sadece işimle ön planda olacağım” dedi.

Daha önce yoğun iş temposu sebebiyle bu isteği yarıda kalan Gökhan Çıra, bir restaurant ve spor kulübü almak istediğini dile getirdi.

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, 20 milyon TL'yi gözde çıkardı!

SELİN CİĞERCİ'NİN PARASIYLA MI ALDI?

Selin Ciğerci’den anlaşmalı olarak boşanan Gökhan Çıra, 3.5 milyon TL’lik spor arabasıyla fotoğrafını paylaşmıştı. Bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun” yorumuna Çıra şu karşılığı vermişti: Gördüğün o, bildiğin değil.

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, 20 milyon TL'yi gözde çıkardı! ile ilgili etiketler Selin Ciğerci evlilik Gökhan Çırak