Rafadan Tayfa'nın Galatik Tayfa filmi fragmanı yayınlandı

Çocukların sinema salonlarında izlemek için iple çektiği Rafadan Tayfa'nın üçüncü filmi olan Galatik Tayfa filminin fragmanı yayınlandı.

Yalnızca çocukların değil, yetişkinlerinde izlediği ve izlerken doyasıya eğlendiği animasyon filmi Rafadan Tayfa'nın yeni filmi yayınlandı. 

3 yıl aradan sonra yeni filmi yayınlanan Rafadan Tayfa'nın yeni filmi olan Galatik Tayfa filminin konusu kısaca şu şekilde; Akın, astronomi kulübünün en parlak üyelerinden biridir. Yörüngemize yerleşmiş olan bir uzay gemisi keşfeden Akın, bu keşfiyle dünyanın gündemine oturur. Hayri de keşfin yapılmasına katkı sağlamıştır ve bu onun ufak da olsa şöhret kazanmasını sağlar. Hayri’nin fotoğraflarının gazetelerde gören ve dikkatini çeken geminin gerçek sahibi olan bir uzaylı, kendisine yardım etmesini sağlamak için onu bulmaya karar verir. Kader arkadaşını bulmak için yola koyulan uzaylı, bu sırada niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın peşinde olduğundan bihaberdir.

Rafadan Tayfa Galatik Dünya filmi 6 Ocak'ta vizyona girecek. Türkiye ile aynı anda tüm Avrupa ve Azerbaycan’da da gösterime girecek.

 

 

Rafadan Tayfa'nın Galatik Tayfa filmi fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Rafadan Tayfa
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü