Efsane Cem Karaca'nın hayatını anlatacak "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminden ilk fragman yayınlandı!

Efsane sanatçı Cem Karaca'nın hayatına odaklanacak olan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden ilk fragman geldi. İşte filmin çıkış tarihi, fragmanı ve diğer tüm detaylar...

Ayla, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve daha birçok yapımda karşımıza İsmail Hacıoğlu’nun usta sanatçı Cem Karaca'yı canlandıracağı film geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

Türkiye'de rock müziğin efsanelerinden biri olan Cem Karaca'nın hayatını anlatacak olan filmin yapımcılığını Fikri Harika Prodüksyion ve Aytaç Medya üstleniyor.

"Cem Karaca’nın Gözyaşları" isimli yapımdan ilk tam fragman paylaşıldı.

Cem Karaca’nın Gözyaşları ilk fragmanı:

Yeni fragmanda Cem Karaca rolüyle İsmail Hacıoğlu'nu net bir şekilde görebiliyoruz. Yapımda efsane sanatçının yaşamını izleyeceğimizi belirtelim. Fragmandan bu anların bazılarına kısaca bakış atabiliyoruz.

OYUNCU KADROSU

em Karaca’nın Gözyaşları filminin yönetmen koltuğunda Dondurmam Gaymak ve İftarlık Gazoz gibi filmlerin de arkasındaki isim Yüksel Aksu oturuyor. Senaryoyu ise Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise İsmail Hacıoğlu’na ek olarak Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Karaman, Melisa Döngel ve Alper Saldıran gibi isimleri görüyoruz.

VİZYON TARİHİ

Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi, 26 Ocak 2024 günü vizyona girecek.

 

Efsane Cem Karaca'nın hayatını anlatacak "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminden ilk fragman yayınlandı! ile ilgili etiketler Cem Karaca film Sinema İsmail Hacıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü