Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler?

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı filmi, heyecanla beklenen bir yapıt olarak 17 Kasım Cuma günü vizyona giriyor. Film, yönetmenliğini Francis Lawrence'ın üstlendiği, senaristliğini ise Michael Arndt ve Michael Lesslie'nin yaptığı yapımın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki, Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı hakkında merak edilenler...

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı, merakla beklenen bir yapım olarak 17 Kasım Cuma günü sinemaseverlerle buluşuyor. Film, seyircilere geçtiğimiz Açlık Oyunları serisine dair çarpıcı bir bakış sunmayı vaat ediyor. Peki, Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı konusu ne?

Bu film, popüler "Açlık Oyunları" serisinin öncesine odaklanacak. Coriolanus Snow'un gençlik yıllarına geri dönülecek ve Panem'in zalim Başkanı olmadan önceki döneme odaklanacak. Film, Onuncu Açlık Oyunları için akıl hocası olarak seçilen Coriolanus Snow'un hikayesini ele alacak. Ancak, Snow'un kaderi, 12. Mıntıka'dan gelen haraç kızı Lucy Gray’e akıl hocalığı yapmasıyla bambaşka bir yöne evrilecek.

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı oyuncuları kimler?

Filmin başrollerinde Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer ve Peter Dinklage gibi isimler yer alıyor. İşte filmdeki bazı önemli karakterler ve onları canlandıran oyuncular:

Tom Blyth - Coriolanus Snow

Rachel Zegler - Lucy Gray Baird

Hunter Schafer - Tigris

Peter Dinklage - Dean Casca Highbottom

Viola Davis - Dr. Volumnia Gaul

Jason Schwartzman - Lucky Flickerman

 

 

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı konusu ne, oyuncuları kimler? ile ilgili etiketler Sinema film
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.