PAX Gold (PAXG) nedir?

Kripto para piyasasına yönelik araştırmalar her geçen gün hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede, en çok araştırılan konular arasında ise PAX Gold (PAXG) yer alıyor. Peki, PAX Gold (PAXG) nedir? Ayrıntılar haberimizde…

PAX Gold (PAXG) Paxos şirketi tarafından çıkarılmış, altın destekli, ERC-20 tabanlı bir kripto varlıktır. Kripto paralar, her geçen gün hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelirken, "PAX Gold (PAXG) nedir?" sorusu büyük bir merakla araştırılıyor. Detaylar haberimizde... 

PAX Gold (PAXG) nedir?

PAX GOLD (PAXG) NEDİR?

PAX Gold (PAXG) Paxos şirketi tarafından çıkarılmış, altın destekli, ERC-20 tabanlı bir kripto varlıktır. ERC-20 tabanlı olması PAX Gold’un, Ethereum protokolünü adapte eden tüm hizmet, takas ve cüzdana entegre edilebileceği anlamına gelmektedir.

Her bir PAX Gold tokenı, Brink’in kasalarında saklanan 400 ons değerinde London Good Delivery altın külçesinin bir onsu ile desteklenmektedir. Üstelik ulusal çapta derecelendirilen bir uzman, aylık olarak PAXG tokenlarının ve altın miktarının eş değerde olduğunu onaylamaktadır. PAX Gold alan işlemciler Paxos Trust Company tarafından saklanan fiziksel altına da sahip olacaktır.

PAX Gold (PAXG) nedir? ile ilgili etiketler PAX Gold PAXG
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.