Merve Boluğur HES kodu olmadan AVM'ye girmeye çalıştı!

Sık sık maskesiz görüntülenmesiyle gündem olan Merve Boluğur, yine kurallara uymayınca Nişantaşı'nda zor anlar yaşadı. HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmek isteyince içeri alınmayan oyuncu, "Beni tanımıyor musunuz?" diyerek sert çıkıştı. Ancak ünlü oyuncu AVM görevlilerinden karşılık bulamadı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve yakın zamanda YouTube kanalı açan Merve Boluğur, maskeden sonra şimdi de HES kodu krizi yaşadı. Defalarca kez maskesiz görüntülenen hatta iki kez 900 TL'lik para cezası yiyen Boluğur, bu sefer de alışveriş merkezine HES kodu olmadan girmek istedi.

ÜNLÜ OLMASI BİR İŞE YARAMADI

33 yaşındaki ünlü oyuncu Boluğur, Nişantaşı'nda gazetecilerden kaçmak için alışveriş merkezine girmek istedi. Ancak HES kodu olmayan oyuncu geri çevrildi. Merve Boluğur, AVM'nin güvenlik görevlilerine "Uygulama kullanmıyorum" diyerek karşılık verip kendisine ayrıcalık tanınmasını istedi. Oyuncunun "Beni tanımıyor musunuz?" çıkışı, görevlilerden karşılık bulmadı. Bunun üzerine Boluğur, alışveriş merkezinden çıkmak zorunda kaldı.

Merve Boluğur HES kodu olmadan AVM'ye girmeye çalıştı!

Merve Boluğur HES kodu olmadan AVM'ye girmeye çalıştı! ile ilgili etiketler Korona Koronavirüs Merve Boluğur HES kodu
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.