Köpekbalığı İstilası konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan gerilim ve aksiyon filmi olan Köpekbalığı İstilası konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Yönetmenliğini Anthony C. Ferrante'nin üstlendiği ABD yapımlı filmdir. Peki Köpekbalığı İstilası konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Filme dair detaylar...

Gerilim ve aksiyon severlerin sıkılmadan izleyeceği Köpekbalığı İstilası bugün Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Başlıca rollerini Jaason Simmons, Tara Reid, John Heard, Ian Zierring, Cassie Scerbo gibi güçlü oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini Anthony C. Ferrante üstlenmiştir. 11 Temmuz 2013'te vizyona giren ABD yapımı filmin konusu vatandaşlar tarafından aratılmaya başlandı. Peki Köpekbalığı İstilası konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Köpekbalığı İstilası konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

KÖPEKBALIĞI İSTİLASI FİLMİ KONUSU

Köpek balığı gerilim filminde Fin Shepard ve arkadaşları Santa Monica sahilini kopek balığı çeken fırtınalardan kurtarmak için mücadele ederler. Çekimleri video kaydı şeklinde çekilen filmde gerçekçilik bu şekilde seyirciye aktarılmak isteniyor. Çizgi romanlardan veya hikâyelerden sinemaya aktarılan filmler tarzında gerçekten yaşanmış bir olaydan aktarılmış bir televizyon filmi. Santa Monica sahillerinde meydana gelen yaklaşık olarak 250 km hıza sahip tornadolar doğanın dengesinin ne kadar bozulduğunun bir işaretidir. Fırtına denizdeki her canlıyı sahile çekmektedir. Özellikle dev köpek balıklarının sahillere gelmesi ve gökyüzünde oradan oraya uçması oldukça tehlikeli anlar yaşanmasına yol açar.

KÖPEKBALIĞI İSTİLASI FİLMİ OYUNCU KADROSU

-Tara Reid
-Frankie Muniz
-Cassie Scerbo
-Michael Winslow
-David Hasselhoff

Köpekbalığı İstilası konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Alın size yeni bir haram... Fazlı Tonar adlı hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu

Sosyal medyada yayınladığı videolarla ünlü olan Fazlı Tonar isimli hocanın Amerikan tıraşı fetvası gündem oldu.