Hadi İnşallah filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

25 Ağustos FOX TV yayın akışında yer alan Hadi İnşallah adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Hadi İnşallah hangi kanalda? Hadi İnşallah oyuncuları kimlerdir?

25 Ağustos FOX TV yayın akışında yer alan Hadi İnşallah adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Hadi İnşallah 2014 yılında vizyona girmiştir..

HADİ İNŞALLAH FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hadi İnşallah, genç bir kadın olan Pucca'nın hikayesini anlatıyor. PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara'da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden de ayrılırak, İzmir'e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdaki pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar. Hiç istemeden İzmir'deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider; ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! "Pekmez" lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar... Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır... Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filminin yapımcılığını 25 Film üstleniyor. Film, yazdığı blog ile sosyal medya fenomeni olan Pucca lakaplı bir kadının, dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplardan senaryolaştırıldı.

HADİ İNŞALLAH FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Oyuncular: Büşra Pekin, Murat Boz, Şinasi Yurtsever

Tür: Komedi, Romantik

Yapım Yılı: 28 Kasım 2014 / 1s 39dk

Hadi İnşallah filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? ile ilgili etiketler Fox TV Büşra Pekin Murat Boz Hadi İnşallah filminin konusu nedir oyuncuları kimdir nerede çekildi hadi inşallah
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...