Yalı Çapkını dizisinin 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İfakat'in ardından Asuman da yalıdan kovuldu

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fragmanda İfakat'ten sonra Asuman'ın da yalıdan kovulması dikkat çekti.

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın yer aldığı dizisi Yalı Çapkını’nın 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Ferit ve Seyran tehlikenin kıyısındayken, Akın ondan hiç beklenmeyecek bir şey yapar. Ölümle burun buruna gelen Seyran, ona yaşatılan travmatik acıların bıraktığı derin yaralarla mücadele etmeye çalışır. Evden kovulan ve zor duruma düşen İfakat ne yapacağına karar vermeye çalışırken, Halis Ağa'nın karşısına çıkıp yıllardır sakladığı bir gerçeği dile getirir. Kaya, Suna'ya onu üzecek bir gelişmeyi itiraf eder. Esme ve Kazım arasında ise şimdiye kadar hiç bahsedilmeyen eski defterler açılır. Seyran'ın yaşadığı acılar karşısında ona nasıl destek olacağını bilemeyen Ferit, kendini bu durum karşısında çaresiz hisseder. Her şeyin sona erdiğini düşünürken, intikam peşine düşen yeni bir düşman Ferit'in büyük bir endişeye kapılmasına neden olur.

STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü 3 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'da!

 

Yalı Çapkını dizisinin 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İfakat'in ardından Asuman da yalıdan kovuldu ile ilgili etiketler Yalı Çapkını
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.