Farah Zeynep Abdullah'tan Bergen filminin galasında "Erik Dalı" performansı!

“Acıların Kadını” olarak bilinen arabesk müziğinin sevilen isimlerinden Bergen filminde aynı karaktere hayat veren Farah Zeynep Abdullah, galanın hemen ardından gerçekleştirilen partide “Erik dalı” oynayarak kurtlarını döktü.

Ve sonunda “Acıların Kadını” Bergen’in hayatını anlatan film gösterime girdi. Filmin galası izleyenler tarafından tam not alırken oyuncular ve ekip arasında düzenlenen partide herkes doyasıya eğlendi. En çok ilgiyi de Bergen filminin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah çekti.

Gecenin hemen sonunda düzenlenen partide kurtlarını döken başarılı isim “Erik dalı” şarkısında oynadığı anlarla galaya damgasını vurdu. Oyuncunun hayranları sahnedeki bu özel anları sosyal medya üzerinden paylaşarak beğeni yağmuruna tuttu.

Farah Zeynep Abdullah'tan Bergen filminin galasında "Erik Dalı" performansı!

BERGEN FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

“Acıların kadını” Bergen’in hayatını anlatan film 4 Mart Cuma gününde vizyona girdi. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ile Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı filmde Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi ünlü isimlerde yer aldı.

Farah Zeynep Abdullah'tan Bergen filminin galasında "Erik Dalı" performansı! ile ilgili etiketler Farah Zeynep Abdullah bergen erik dalı
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...