Eyvah Eyvah 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Eyvah Eyvah serisinin devam filmi Eyvah Eyvah 3 izleyicilerle buluşacak. Komik sahneleri ile izleyicilere keyifli anlar yaşatan filmin konusu ve oyuncu kadrosu merak edilerek araştırılıyor. Peki Eyvah Eyvah 3 filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Komedi severlerin bayılarak izlediği, kahkahaların koptuğu filmin konusu kadar oyuncu kadrosu da muhteşem. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Algül otururken senaryosunu ise filmin aynı zamanda başrol oyuncusu olan Ata Demirel yazmıştır. Eyvah Eyvah 3 filminin baş rollerinde usta oyunculardan oluşan Ata Demirel, Demet Akbağ ve Özge Borak gibi isimler bulunuyor. 2014 yılında sinama severler ile buluşan Türk komedi filmi Eyvah Eyvah 3'ün konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Filme dair detaylar...

Eyvah Eyvah 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

EYVAH EYVAH 3 FİLMİ KONUSU

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin dha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

EYVAH EYVAH 3 FİLMİ OYUNCU KADROSU

Ata Demirer – Hüseyin Badem
Demet Akbağ – Firuzan
Özge Borak – Müjgan Badem
Serra Yılmaz – Mercedes
Salih Kalyon – Halil
Tarık Ünlüoğlu – Edremit
Ayşe Nil Şamlıoğlu – Necla
Teoman Kumbaracıbaşı – İspanyol
Beyti Engin – Kasap
Cengiz Bozkurt
Şener Kökkaya
Tanju Tuncel
Meray Ülgen
Caner Alkaya
Şehsuvar Aktaş
Hazım Körmükçü
Hande Dane
Elif Erdoğan
Özkan Çınarlı
Murat Serezli

 

Eyvah Eyvah 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler film
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.