Erkin Erdoğdu kimdir, tutuklandı mı, neden tutuklandı?

Erkin Erdoğdu kimdir? Sokak hayvanlarının korunması amacıyla insanların vicdanını dolandıran Pati Koruyucuları Derneği'nin (Paw Guards) kurucusu Erkin Erdoğdu'nun hayatı ve tutuklanıp tutuklanmadığı merak konusu oldu. Bu çerçevede 'Erkin Erdoğdu tutuklandı mı?' veya 'Erkin Erdoğdu neden tutuklandı?' sorusunu araştırılıyor. Peki, Erkin Erdoğdu kimdir, tutuklandı mı, neden tutuklandı? İşte Erkin Erdoğdu hakkında merak edilenler...

Erkin Erdoğdu, Pati Koruyucuları Derneği'nin (Paw Guards) kurucusu olarak sokak hayvanlarının korunması ve refahını amaçlayan bir girişim ile insanları dolandırmasının ardından tutuklandı. Bu gelişmenin ardından Erkin Erdoğdu'nun kim olduğu merak ediliyor. Peki, Erkin Erdoğdu kimdir, tutuklandı mı, neden tutuklandı? Detaylar haberimizde..

Pawguards Erkin Erdoğdu kimdir?

Erkin Erdoğdu, sokak hayvanlarının korunması adı altında vatandaşları dolandıran Pati Koruyucuları Derneği'nin (Paw Guards) kurucusudur.

Erkin Erdoğdu'nun kaç yaşında ve nereli olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Erkin Erdoğdu neden tutuklandı?

Erkin Erdoğdu, söz konusu Paw Guards derneği üzerinden 'sokak hayvanlarını korumak' adı altında çalışmalarıyla tanınıyordu. Ancak, kendisi hakkında çok sayıda suç ve dolandırıcılık arama kararıyla göz altına alındı. Erkin Erdoğdu'nun suçlamaları ve mahkeme kararı sonucunda 59 yıl 3 ay 24 gün kesinleşmiş bir cezası olduğu ortaya çıktı.

Erkin Erdoğdu kimdir, tutuklandı mı, neden tutuklandı?

Ankara'nın Keçiören ilçesinde gerçekleşen bir operasyon sonucunda Erkin Erdoğdu yakalandı. Polislerin yaklaşmasıyla kaçma girişiminde bulunan Erdoğdu, yaşanan kovalamacanın ardından yakalanarak adli işlemler için gözaltına alındı.

Erkin Erdoğdu kimdir, tutuklandı mı, neden tutuklandı? ile ilgili etiketler Erkin Erdoğdu Paw Guards
GÜNÜN VİDEOSU

Kahramanmaraş'ta ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı.