Yahya Ülker kimdir? Yahya Ülker kaç yaşında, mesleği ne?

Sosyal medyanın gündeminde olan Yahya Ülker kimdir merak konusu oldu. Yahya Ülker'in hayatı ve kariyeri araştırılıyor. Peki, Yahya Ülker kaç yaşında? Yahya Ülker mesleği ne, neden hayatı merak ediliyor?

Vatandaşlar sosyal medya üzerinden Yahya Ülker hakkında araştırma yapıyor. Yahya Ülker'in kim olduğu merak ediliyor. Ülker'in hayatı, kariyeri ve mal varlığı merak konusu oldu. Peki, Yahya Ülker kimdir? Yahya Ülker kaç yaşında, nereli? 

YAHYA ÜLKER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

2016 yılında Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Yahya Ülker, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Londra ve İsviçre'de bankacılık ve bisküvi üretimi üzerine çeşitli kuruluşlarda çalıştı. 2018 yılında Yıldız Holding'deki kariyerine başlayan Yahya Ülker, Holding'in inovasyon şirketi Northstar Innovation'da görev aldı ve bu süreçte üniversite ve sanayi iş birlikleriyle Holding'in geleceğe yatırımı olan inovasyon projelerinin hayata geçirilmesinde aktif rol oynadı. 2019 yılından bu yana kurucusu olduğu Yıldız Ventures'ta Holding'in stratejisine değer katacak sektörlerde kurum içi girişimleri inkübe etmek ve girişimcilik ekosistemini desteklemek için çalışan ekiplere liderlik etmektedir. Yıldız Holding Dönüşüm ve Teknoloji Lideri görevlerine devam eden Yahya Ülker ayrıca, Türkiye'nin önde gelen perakende markalarından Şok Marketler E-Ticaret Lideri görevini sürdürmektedir. Türkiye'deki melek yatırımcı ağının bir parçası olan Q Angels'ın kurucu üyesidir. Ayrıca, Endeavor Türkiye'de Startup Mentorluğu, DEİK'te Dijital Teknolojiler İş Konseyi üyeliği yapan Yahya Ülker, 2024 yılında Yenibirlider Derneği Yönetim Kurulu'nun yeni üyeleri arasına katılmıştır.

Yahya Ülker kimdir? Yahya Ülker kaç yaşında, mesleği ne? ile ilgili etiketler Yahya Ülker
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Uraloğlu'ndan 'Filenin Sultanları' açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Amerika Birleşik Devletleri (ABD) seyahatine ilişkin Türk Hava Yolları'ndan (THY) bilgi aldığını açıkladı.