Çukur 125. bölüm ilk sahne!

Çukur 125. bölüm ilk sahne izleyenler tarafından merakla beklenmekte. 12 Nisan akşamında Show TV ekranlarında takip edilen Çukur 125. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çukur dizisinin son bölümünden ayrıntılar…

Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Çukur dizisi 124. bölümü 12 Nisan Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Çukur dizisinin son bölümünde; Yamaç, kendisine kurulu düzen tertip eden Amca’nin bir kez daha oyununu bozmak adına plan yapınca karşısında Vartolu’yu bulur.

Çukur 125. bölüm ilk sahne!

Çukur 125. yeni bölümü ile gelecek hafta 19 Nisan Pazartesi akşamında saat 20.00’da Show TV ekranlarında olacak.

Bu kararından asla geri atmamaya kararlı olan Yamaç ve içinde yanan ateşin kıvılcımlarını yeniden hisseden Cumali, sürpriz bir hamlede bulunarak mahallede tüm dengeleri alt üst edecektir.

Çukur 125. bölüm ilk sahne! - Resim : 2

Karaca’nın kafası sürpriz bir ziyaretçi ile tamamen karışırken Celasun’dan haber alamaması onu iyice endişeye sevk edecektir. Peşinde olduğu ipuçlarını çok yakından takip etmekte kararlı olan Karaca çok önemli belgelere ulaşacaktır.

Bu bilgi sayesinde hem Amca hem de Karaca karşı karşıya gelirken bu yüzleşme sonrasında herkes şok bir haberle derinden sarsılacaktır.

Çukur 125. bölüm ilk sahne! ile ilgili etiketler Çukur çukur 125. bölüm ilk sahne çukur 125. bölüm fragmanı

Sitene Ekle