Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm full izle HD tek parça FOX TV

Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm izle bu akşam ATV de. Salı akşamlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm Full HD izle dizi bitiminde kesintisiz olarak Youtube platformunda olacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm izle ile 29 Kasım akşamında ATV ekranlarında. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Ebru Özkan Saban’ın oynadığı Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümünde; Emniyet sorgusundan ustalıkla çıkan Cezayir'i evde yeni problemler bekler. Leyla da Firuze de Cezayir'i zor durumda bırakacak kararlar alır.

Firuze, Cezayir'in sorgudan dönüşünü beklemeden kendi evine gider. Fakat Suna bu arada Firuze'nin hamile olduğunu öğrenir ve babasına gönül koyar. Cezayir Suna'nın gönlünü almak için kızına beklenmedik bir sürpriz yapar.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAN 11. BÖLÜM ÖZETİ

Sabit'in adamları büyük bir transfere hazırlanırken Orhan bu transferi Dumrul'a haber verir. Cezayir, Orhan'a güvenmemekten yanadır. Cezayir, Sabit'in işlerine taş koyar ve Sabit'i kızdırır. Sabit, intikam almak için hain bir yol izler ve Cezayir'i en yakın arkadaşıyla tehdit etmeye, kendisinden alınanları kaba kuvvetle almaya karar verir. Firuze ve Leyla, Cezayir'e net kararlar alarak gider. İkisi de Cezayir'in hem sevgisini ölçmek hem de kendi bağımsızlıklarına bir adım daha yaklaşmak için Cezayir'in önüne boşanma evraklarını koyar.

Sabit, Cezayir'den intikamını alabilecek mi? Firuze ve Leyla, Cezayir'den net bir cevap duyabilecek mi? Suna, babasını affedecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm full izle HD tek parça FOX TV ile ilgili etiketler Ben Bu Cihana Sığmazam

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.