Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin ilk tanıtımı yapıldı!

Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Kanal D ekranlarında Yargı dizisi devam ederken yayınlanan şiirli tanıtım, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri’nin yayınlanan ilk tanıtımında Yılmaz Erdoğan, ‘Azem Yücedağ’ olarak ilk kez izleyici karşısına çıktı. Siren sesleri ile açılan sahnede, polis ve olay mahalinden görüntüler dikkat çekti. TV muhabirinin, “İstanbul’da inanılmaz olaylar zincirine bir yenisi daha eklendi.” cümlesi ile başlayan teaserda, gazeteciler ve meraklı gözlerle olan biteni izlemeye çalışan bir kalabalık görüldü. Haber bülteninde ise, edebiyat öğretmeni olan Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kendisi gibi öğretmen olan karısını öldürmekle suçlandığı ve kelepçeli bir şekilde gözaltına alındığı belirtildi. Rolü gereği üzerine çelik yelek giydirilen Yılmaz Erdoğan’ın cezaevi, koğuş ve ranza üzerindeki görüntüleri büyük heyecan yarattı.

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin ilk tanıtımı yapıldı!

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin ilk tanıtımı yapıldı! - Resim : 2

İnsana dokunan hikayesiyle izleyiciyle buluşacak ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ yakında Kanal D’de yayınlanacağı öğrenildi.

Öte yandan, İnci Taneleri’nin geçtiğimiz günlerde paylaşılan setten ilk kareleri de çok ses getirmişti. Oyuncunun kelepçeli fotoğrafları, “Acaba, Yılmaz Erdoğan tutuklandı mı?” sorusunu akıllara getirerek, kafaları karıştırmıştı.

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin ilk tanıtımı yapıldı! - Resim : 3

İşte Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden o çok konuşulan siirin sözleri;

Bir gün öylece

Durup dururken,

Hiçbir alamet yokken ortada

Kıyamet de koparmış.

Meğer seninle her günümüz

Bir cennette geçermiş.

Meğer senden sonra zaman

Yaşamak pahasına ölmekmiş.

Şimdi yattığım ranzam mezarın kadarmış

Senin aşkın değil yalnız,

Failin olmak da varmış.

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin ilk tanıtımı yapıldı! ile ilgili etiketler Yılmaz Erdoğan Kanal D

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü