Ünlü yönetmen Kubilay Kasap eşinin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği için yargılanacak

Boşanma sürecinde olduğu oyuncu eşi Meltem Kasap’ın haksız olduğunu ispatlamak isteyen yönetmen Kubilay Kasap, dedektifleri aratmayacak şekilde delil toplayıp mahkemeye sununca olay iyice büyüdü. Ünlü yönetmen hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan 3 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Yönetmen Kubilay Kasap, oyuncu Meltem Kasap ile 2020'de boşanma kararı almıştı. Çekişmeli devam eden dava sürecinde Kasap, eşinin aracına dinleme cihazı yerleştirip ses kaydı elde etmişti. Aldatıldığını iddia eden yönetmen, eşinin mail adresine de izinsiz giriş yaparak ulaştığı konuşmaları ve ses kaydını mahkemeye delil olarak sundu.

Ünlü yönetmen Kubilay Kasap eşinin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği için yargılanacak

'SUÇ KASTIM YOK' DEDİ

Yaşanan gelişmeler sonrasında Meltem Kasap, eşinin özel hayatını ihlal ettiğini öne sürerek savcılığa başvurdu. İfadesi alınan ünlü yönetmen, mesleği gereği ses kayıt cihazı kullandığını, bu cihazı müştekiyi dinlemek için özellikle yerleştirmediğini, eşinin mailine ise açık haldeyken göz gezdirip icra takibiyle alakalı konuşmalar görünce şüphelendiğini belirterek suç kastı olmadığını iddia etti. Ancak Kasap hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan 3 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Ünlü yönetmen Kubilay Kasap eşinin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği için yargılanacak - Resim : 2

SOMUT DELİL YOK

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre; Savcılık, yönetmen hakkında somut delil olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verdi. Bunun üzerine oyuncu tekrar savcılığa başvuruda bulundu. Boşanma davası açıldığı günden itibaren psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Kasap, iftiralar nedeniyle iş ve özel hayatında sıkıntı yaşadığını ileri sürdü.

 

Ünlü yönetmen Kubilay Kasap eşinin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği için yargılanacak ile ilgili etiketler kubilay kasap meltem kasap boşanma davası
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.