Ünlü oyuncu Berk Atan: Annem ve babam depremde...

AFAD, İstanbul ve çevresinde de hissedilen İzmir depreminin büyüklüğünün 6.6 olduğunu açıkladı. Ailesinin de İzmir'de yaşadığını söyleyen ünlü oyuncu Berk Atan, "Annemin babamın sesini ilk defa böyle duyuyorum. Çok uzun sürmüş. Binamız sağlam fakat evlerin kapıları ve camları patlamış çok kötüymüş çok" ifadelerini kullandı.

İzmir'in Seferihisar açıklarında olan 6,6'lık depremin ardından İzmir'in Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkımın meydana geldiği, enkaz altında vatandaşların olduğu öğrenildi.

 "KAPILAR VE CAMLAR PATLAMIŞ"

Ailesi İzmir'de ikamet eden oyuncu Berk Atan, Twitter hesabından anne ve babasının yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Annemin babamın sesini ilk defa böyle duyuyorum. Çok uzun sürmüş. Binamız sağlam fakat evlerin kapıları ve camları patlamış çok kötüymüş çok. Kendilerini dışarı güvenli bir yere atabilmişler şükürler olsun. Allahım can kaybı yaşatmasın söylenecek söz yok..."

 Ünlü oyuncu Berk Atan: Annem ve babam depremde...Ünlü oyuncu Berk Atan: Annem ve babam depremde... - Resim : 2

Ünlü oyuncu Berk Atan: Annem ve babam depremde... ile ilgili etiketler İzmir deprem berk atan
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.