Üç Kız Kardeş 37. bölüm full izle

Üç Kız Kardeş 37. bölüm Kanal D de. Salı akşamlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi son bölümünün tamamı Youtube platformunda.

Üç Kız Kardeş 37. bölüm Kanal D ekranlarında. Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Üç Kız Kardeş, son bölümü ile Youtube platformundan izlenebilecek.

Başrollerinde İclal Aydın ile Reha Özcan’ın oynadığı Üç Kız Kardeş son bölümünde; Somer, Türkan’ın Sevilay’la ilgili gerçeği bilerek sakladığını düşünerek, öfkeyle telafisi olmayan sözler söyler ve soluğu kızıyla Rüçhan’ın yanında alır.

Rüçhan, oğlunu safına alınca bu fırsatı değerlendirmekten çekinmez ve Somer’i Türkan’a karşı doldurmaya devam eder. Derya ve Mustafa ise iyice yakınlaşırlar. Derya, herkese ve her şeye rağmen ilişkisinin arkasında durdukça, Kalender Ailesinde de gerilim git gide yükselir. Sonunda Nesrin, Mustafa ve Sevilay’la yüzleşmek zorunda kalır.

Üç Kız Kardeş 37. bölüm

Türkan, Somer’in tüm mesafesine rağmen onu tekrardan kazanmaya çalışırken bir de Sevilay konusunda annesiyle karşı karşıya gelir. Rüçhan, son olanları konuşmak için Nesrin’e gider. Ancak Mesut sayesindeki bir gelişmeyle, Rüçhan ve Nesrin’in ilişkisi sürprizlere gebe hale gelir. Türkan içinde bulunduğu karanlıktan çıkmak için çok güzel bir sebebe tutunmuşken, Somer’in yanlış zaman ve yerde oluşuyla, Türkan’ın tüm umutları yerle bir olur.

 

Üç Kız Kardeş 37. bölüm full izle ile ilgili etiketler Üç Kız Kardeş Dizisi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sahibinden kaçan kurbanlık hayvan çatıya çıktı! Çıktığı damdan düşen hayvan kameraya böyle yansıdı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kurban kesimi için hazırlanan büyükbaş hayvan, sahibinin elinden kaçarak çatıya çıktı. Çıktığı damdan düşen hayvanın güçlükle yakalandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.