Örümce Adam 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Örümcek Adam serisinin 3. filmi olan Örümcek Adam 3, Bugün televizyon ekranlarında izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. 2007 yılında vizyona giren fantastik türündeki Örümce Adam 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Fantastik ve macera türündeki Örümcek Adam 3 orijinal adıyla Spider Man 3, 2007 yılında sinema severlerle buluşmuştur. Örümcek Adam 3 filminde Peter Parker nihayet Mary Jane'e (M.J.) duyduğu tutku ile süper kahramanlık görevleri arasındaki dengeyi kurmasını konu alıyor. Yönetmenliğini Sam Raimi'nin üstlendiği Örümce Adam 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Örümce Adam 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

ÖRÜMCEK ADAM 3 FİLMİ KONUSU

Peter Parker ya da Örümcek Adam, bir kez daha izleyicisi ile buluşuyor. Her ne kadar nihayet hayatını bir düzen üzerine kurmuş olsa da Peter Parker özel hayatı bir yanda, Örümcek Adam kimliği diğer yanda yaşarken zorlanır. Örümcek Adam olmanın en temel tehlikesi ise her an nerede geleceğini kestiremediği tehlikeler ile kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ın rahatsız edici bir kibri çıkar ortaya. Sevenleri bu durumdan olumsuz etkilenirler. Sadece üzülmek açısından değil, onun sırf bu özelliğinden ötürü Venom ile Kum Adam’ın saldırılarına kulak asmayarak ailesini ve tüm sevdiklerini farkında olmadan tehlikeye atacaktır.

ÖRÜMCEK ADAM 3 OYUNCU KADROSU

Tobey Maguire

Kirsten Dunst

James Franco

Thomas Haden Church

Topher Grace

Dylan Baker

Örümce Adam 3 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.