Nilüfer'den hayranlarını üzen haber! Hastaneye kaldırıldı: İşte ünlü şarkıcının yakalandığı hastalık

Şarkıcı Nilüfer sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile sevenlerini üzdü. Yakalandığı hastalığı açıklayan ünlü şarkıcı, devam eden tedavisi nedeniyle 22 Eylül'deki konserini ertelediğini de duyurdu.

Türk Pop müziğinin efsane seslerinden Nilüfer, hayranlarını üzen haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Nilüfer, yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını ve hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Nilüfer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili dostlar ve değerli kamuoyuna, birkaç gün önce başlayan yüksek ateş ve beraberindeki semptomlarla, maalesef Covid virüsüne yakalandığımı öğrendim. Hastanede tedavim devam ediyor ama değerli doktorlarımızın da gayretiyle en kısa zamanda iyileşme sürecimi tamamlayacak ve yeniden buluşacağız. Bu yüzden, 22 Eylül Kuruçeşme Açık Hava konserimi, 14 Ekim'e ertelemek zorunda kaldım. En kısa zamanda, bir arada, yeniden buluşmak dileğiyle..."

Nilüfer'den hayranlarını üzen haber! Hastaneye kaldırıldı: İşte ünlü şarkıcının yakalandığı hastalık

 

Nilüfer'den hayranlarını üzen haber! Hastaneye kaldırıldı: İşte ünlü şarkıcının yakalandığı hastalık ile ilgili etiketler Nilüfer
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.