Netflix'in ses getircek yeni gençlik filmi 'Özel Ders'in konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Netflix'in yeni Türk yapımı filmi 'Özel Ders' Netflix Türkiye izleyicileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Romantik- komedi türünde olan gençlik filminin oyuncu kadrosunda tamamen genç nesilden oyuncular yer almakta. 'Özel Ders' filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Netflix Türkiye tarafından merakla beklenen 'Özel Ders' filminin yayın tarihi belli oldu. 16 Aralık 2022 tarihinde Netflix üzerinde yayına girecek olan 'Özel Ders' filminin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. Senaryosunu Murat Dişli ve Yasemin Erturan'ın yazdığı film merakla bekleniyor.

Netflix'in ses getircek yeni gençlik filmi 'Özel Ders'in konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

ÖZEL DERS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Genç bir kadın olan Azra, özel ders adı ile gençlere yaşam ve ilişki koçluğu yapar. Ancak onun hayatı, apartmanlarına yeni gelen komşusu sayesinde bambaşka bir hal alır. Yeni yakışıklı komşusu, Azra'ya bildiği doğruları unutturur. Ne de olsa terzi kendi söküğünü dikemez.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

- Hande Soral

-Halit Özgür Sarı

-Elif Ceren Balıkçı

-Helin Kandemir

-Rami Narin

-Hatice Aslan

-Hülya Gülşen Irmak

-Murat Karasu

-Deniz Altan

-Esengül Yılmaz

 

Netflix'in ses getircek yeni gençlik filmi 'Özel Ders'in konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü