Merve Boluğur kırmızı mayosuyla gündem oldu!

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, kırmızı mayosuyla güneşlendiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Boluğur'un gönderilerine takipçilerinden beğeni yağdı.

Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran oyuncu Merve Boluğur, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

İzmir'in Çeşme ilçesinde tatil yapan Boluğur, kırmızı mayosu ile verdiği pozları takipçileriyle paylaştı. 33 yaşındaki Boluğur'un "Kırmızı" notunu düştüğü paylaşım takipçilerinden 97 binden fazla beğeni aldı.

Geçtiğimiz günlerde Burak Dayı'dan ayrılıktan sonra meditasyon yapmaya başladığını ifade eden Boluğur, daha derinlerdeki Merve’yi keşfetmek için çalıştığını söylemişti.

Merve Boluğur kırmızı mayosuyla gündem oldu!

"Tekrar evliliği düşünüyorum" diyen oyuncu, "Bu yaz çok fazla çocuk gördüm ve kumral bütün çocukları yoldum. Aslında çocuk istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Merve Boluğur kırmızı mayosuyla gündem oldu! ile ilgili etiketler Merve Boluğur Sosyal Medya yaz mayo
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.