Merve Boluğur annesini paylaştı! Görenler yorum yağdırdı!

Yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Merve Boluğur annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutladı.

Acemi Cadı dizisiyle tanınan ve yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur bir süredir ekranda yer almasa da adını unutturmuyor. Merve Boluğur bir süredir ekranlardan uzak ama sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde sık sık yer ediniyor.

Şu sıralar tatilde olan Merve Boluğur güneşin keyfini çıkarırken bikinili paylaşımlarıyla da hayranlarını ihmal etmiyor.

Merve Boluğur annesini paylaştı! Görenler yorum yağdırdı!

Ünlü oyuncu Merve Boluğur tatil pozlarına bir ara verdi ve annesi Nehra Boluğur'un doğum gününü bir fotoğrafla kutladı.

Merve Boluğur'un Instagram'ında annesini görenler oldukça şaşırdı. Genç ve fit görünüme sahip bir annesi olan Merve Boluğur'un hayranları anne kıza övgüler yağdırıyor. Merve Boluğur'un hayranları Nehra Boluğur'a "İyi ki Merve'yi doğurmuşsunuz, teşekkür ederiz", "Güzelliğin kaynağı belli oldu" yorumlarında bulundu.

Merve Boluğur annesini paylaştı! Görenler yorum yağdırdı! ile ilgili etiketler Merve Boluğur Doğum günü Sosyal Medya
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.