Menajerimi Ara 24. bölüm izle

Menajerimi Ara 24. bölüm ile Star TV ekranlarında yayında. Başrollerinde Barış Falay ile Canan Ergüder’in oynadığı Menajerimi Ara dizisi 7 Şubat 2021 tarihinde Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Menajerimi Ara dizisi 24. son bölümü ile 7 Şubat akşamında Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Barış Falay ile Canan Ergüder’in paylaştığı Menajerimi Ara dizisinin son bölümünü tek parça halinde Puhutv platformu üzerinden izlemek isteyenler şimdiden araştırmalarına başladı.

Menajerimi Ara 24. bölüm özeti

Çınar, ajanstaki muhbirin peşine düşerken, Feris, yeni öğrendiği sürpriz gerçekle baş etmeye çalışır. Bir yandan Mayda’yla boşanma sürecini tek başına kaldırmaya çalışan Kıraç, bir yandan da bir oyuncusunun sette çıkardığı krizleri çözmeye çalışır. Dicle ve Barış ilişkilerini saklamakta giderek zorlansalar da Barış’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının tadını çıkarmaya devam ederler.

Menajerimi Ara 24. bölüm izle

Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken ilginç yollara başvururlar. Feris’in alacağı karar merakla beklenirken bir anda öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır. Dicle ve Barış için her şey yolunda giderken sürpriz bir ismin ilişkilerini öğrenmesi onlar için her şeyi değiştirecektir.

Menajerimi Ara son bölümünde neler yaşandı?

Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır. Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur. Çınar’ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarına devam eder.

Menajerimi Ara 24. bölüm izle - Resim : 2

Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan'ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar'ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

Menajerimi Ara son bölümünü izlemek için tıklayınız

Menajerimi Ara 24. bölüm izle ile ilgili etiketler Menajerimi Ara

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.