Kibariye'den korkutan haber! Koronavirüse yakalandı...

Arabesk müziğinin sevilen isimlerinden biri olan ve güçlü sesiyle tanınan Kibariye’nin koronavirüse yakalandığı belirtildi. Bu haberin sonrasında Kibariye’ye sevenlerinden sosyal medya medya üzerinden büyük destek geldi.

Geçtiğimiz aylarda Kadıköy’de bir kuaföre giderek kaynak saç yaptıran Kibariye, 4.200 TL hizmet bedeli ödemediği iddiaları sonrasında gündeme gelmiş ve işletme sahibi de bu duruma isyan ederek tepki gösterip ücretin ödenmesini istemişti.

Bu iddiaların akabinde Kibariye ise açıklamasında, “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm.” yorumunda bulunmuştu.

Kibariye'den korkutan haber! Koronavirüse yakalandı...

Yaşananların ardından Kibariye’den üzücü bir haber geldi. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Kibariye, koronavirüse yakalandığını takipçilerine duyurdu.

Kibariye paylaşımında, “Değerli takipçilerim, covid testimin pozitif çıkmasından dolayı 22 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştireceğimiz konserimizi ileri bir tarihe erteledik. Karantina süresini sağlıkla bitirip, yeni tarihi sizlerle paylaşacağım. Sağlıklı günlerle kalın” ifadelerine yer verdi.

Kibariye'den korkutan haber! Koronavirüse yakalandı... ile ilgili etiketler Kibariye
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.