Kanlı Nigar filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

28 Ağustos Star TV yayın akışında yer alan Kanlı Nigar adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Kanlı Nigar hangi kanalda? Kanlı Nigar oyuncuları kimlerdir?

28 Ağustos Star TV yayın akışında yer alan Kanlı Nigar adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Kanlı Nigar 1981 yılında vizyona girmiştir..

KANLI NİGAR FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Osmanlı Hanedanının hüküm sürdüğü yıllarda sıradan bir mahalleye yeni taşınan Cihanyandı Kanlı Nigar Nigar, uzun zaman önce kötü yola düşmüş, artık ekmeğini bu işten çıkaran bir kadındır. Bu mahallede yeni bir genelev açan kadının bu mahalleyi seçmesinin altında özel nedenler yatmaktadır. Yıllar önce masum bir kadınken kendisini kirletip bu yola düşüren yakınlarından intikam almayı aklına koyan kadın kurduğu türlü plan ve tuzaklarla masumiyetinin peşine düşecektir.

KANLI NİGAR FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Memduh Ün

Oyuncular: Fatma Girik, Kemal Sunal, Dinçer Çekmez

Tür: Dram, Komedi

Yapım Yılı: 1981 / 1s 21dk

Kanlı Nigar filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi? ile ilgili etiketler Star TV Kanlı Nigar filmi konusu nedir nerede çekildi kaç yılında oyuncuları kim
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.