İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı

Çığlık filmi serisinin devam filmi olan Çığlık 6 filminin fragmanı nihayet geldi. Merakla beklenen fragmanın yayınlanmasından sonra ne zaman ekranlara geleceği merak konusu oldu. İzlerken korkudan titreyeceğiniz korku filmi Çığlık 6 filmi ile ilgili detayları haberimizde derledik. Peki ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu nedir? Filme dair detaylar...

Çığlık 5 filminin devam filmi (Çığlık 6 ), Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından yönetilen ve James Vanderbilt ve Guy Busick tarafından yazılan, orijinal yazar ve yaratıcı Kevin Williamson'ın baş yapımcı olarak geri döndüğü Amerikan slasher filmidir. Çığlık film serisinin altıncı filmi ve Çığlık'ın (2023) doğrudan devamı olacak. 

Çığlık 6'nın ilk fragmanı, uzun süredir gönüllerde taht, paçalarda ıslaklık kurmuş serinin hayranlarına yeni filmden ürkütücü bir ön bakış sunuyor. Fragmana göre Ghostface, New York'ta terör estirmeye, hatta terör hükümdarlığı kurmaya hazırlanıyor.

ÇIĞLIK 6 FİLMİ 2023’TE SİNEMALARDA !

Son Hayalet Maskeli cinayetlerinin ardından, hayatta kalan dört kişi Woodsboro'yu geride bırakır ve yeni bir sayfa açar. Çığlık 6'da, Melissa Barrera (“Sam Carpenter”), Jasmin Savoy Brown (“Mindy Meeks-Martin”), Mason Gooding (“Chad Meeks-Martin”), Jenna Ortega (“Tara Carpenter”), Hayden Panettiere (“Kirby) Reed") ve Courteney Cox ("Gale Weathers"), Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra ve Samara Weaving ile birlikte serideki rollerine geri dönüyor.

İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Çığlık 6
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü