İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı ön izleme!

İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı izle! İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı takipçiler merak ediliyor. 26 Eylül Pazar akşamı dizinin son bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı. Peki, İçimizden Biri 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı izle takipçiler tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Özge Yağız'ın rol aldığı İçimizden Biri 4. yeni bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, İçimizden Biri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İÇİMİZDEN BİRİ 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Havva, en mutlu anında gelen acı haberle neye uğradığını şaşırmış, adeta dünyası yıkılmıştır. Olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır. Ama hiçbir şey genç aşıkları ayıramamaktadır. Kendilerine de aşklarına da sonsuz güven duymaktadırlar. Havva da bu yüzden babasına resti çeker. Hünkar Adam’a naparsa yapsın Adam pes etmeyecek, “içimizden biri olmayı başaracaktır. Ama Havva’nın yazdığı açık çek, en çok Adam’ı zor durumda bırakır.

İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı ön izleme!

Hünkar, eline geçen bu kozu sonuna kadar kullanacak, intikamını almak için elinden geleni yapacaktır. Hünkar’ın işkencelerine karşı bile dimdik duran aşkı hiçbir şey sarsmayacak zannedilirken genç aşıklar asıl yarayı hiç tahmin etmedikleri bir yerden, içerden alacaklardır. Havva, en savunmasız olduğu yerden bir tehditle karşı karşıyadır.

İçimizden Biri 4. bölüm fragmanı ön izleme! ile ilgili etiketler içimizden biri yeni bölüm fragmanı içimizden biri 4. bölüm fragmanı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...