Holo Coinbase listelenecek mi? HOT Coinbase de listelendi mi?

ABD merkezli kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama yatırımcıları heyecanlandırdı. Merak edilen soruların başında ise Holo Coinbase de listelenecek mi oldu.

Coinbase sonunda 12 Altcoin projesini listelerine eklemeye başlıyor. Coinbase tarafından gerçekleştirilen son paylaşımda; Altcoin projeleri Celsius (CEL), Cronos (CRO), Holo (HOT), Magic Internet Money (MIM), Maple (MPL), ParaSwap (PSP), Binance USD (BUSD), Nexo (NEXO), Polkastarter (POLS), yOUcash (YOUC), Moss Carbon Credit (MCO2) ve Circuits of Value (COVAL)’ı listelerine ekliyor.

Holo Coin listelendi mi?

Holo Coin’in Coinbase’de listenmesi merakla beklenmekteydi. Sonunda beklenen gelişme gerçekleşti ve Holo Coin listelendi.

Holo Coinbase listelenecek mi? HOT Coinbase de listelendi mi?

2021 yılının Kasım ayında Holo’nun CEO’su Arthur, HOLOFUEL Swap’ı gerçekleştikten sonra HOT’un Amerikan Borsalarında listelenmesi için (Coinbase) Amerikan Menkul Kıymetler’in avukatlarıyla görüşmeye başlamıştı.

Yapılan anlaşma çerçevesinde Holo Coin Coinbase listelendi.

Holo Coinbase listelenecek mi? HOT Coinbase de listelendi mi? ile ilgili etiketler holo coin coinbase hot
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.