"Her sabah onunla uyanıyorum"

Kanadalı popçu Justin Bieber ile evli olan ünlü model Hailey Baldwin, “İnsanların görüşlerini kafama çok takıyordum ve bence bu kötü bir alışkanlıktı” dedi. Ancak ünlü model daha sonra okuduğu bir makale ile bu alışkanlığının değiştiğini vurguladı.

Ünlü model Hailey Baldwin Bieber, Vogue dergisinin Avustralya edisyonuna konuştu. Bir dönem sosyal medya hesaplarındaki yorumları gizleyen 22 yaşındaki model, “İnsanların görüşlerini kafama çok takıyordum ve bence bu kötü bir alışkanlıktı" dedi.

Daha sonra bunu aşmaya başladığını vurgulayan ünlü model, "Sonra bir makale okudum, ardından hiçbir yoruma dikkatimi vermedim. Ayrıca yabancıların da hakkımda söylediklerine odaklanmamaya çalışıyorum, bu durum gün geçtikçe daha da kolaylaşıyor” diye konuştu.

Justin Bieber ile evliliğinden de söz eden ünlü model sözlerini şöyle sürdürdü: “Dışarıdan hiç kimse bizim aramızda neler geçtiğini bilmiyor. Ben, her sabaha onunla uyanıyorum. Justin ile direkt diyaloğu olan tek insanım... Bu, benim ilişkim. Fazla yorum geldiğinde, ‘Birileri benim görmediğim bir şeyler mi görüyor?’ diye düşünmeye başlıyorum. Ama bir süre sonra bu ilişkiyi yalnızca ikimizin yaşadığını kendime hatırlatıyorum.”

 

"Her sabah onunla uyanıyorum" ile ilgili etiketler Justin Bieber Hailey Baldwin
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.