El Kızı Harun kimdir? İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında? Sevgilisi var mı?

El Kızı Harun kimdir merak ediliyor. Fox Tv'de ikinci bölümü ile ekrana gelen El Kızı dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile gündeme geldi. Dizide Harun karakterini oynayan İsmail Ege Şaşmaz dizinin izleyenleri tarafından merak ediliyor. Peki İsmail Ege Şaşmaz kimdir, kaç yaşında?

El Kızı 2. bölümü ile bu akşam Fox Tv'de ekrana geldi. Dizide Harun karakteri ile hayranlık uyandıran oyuncu İsmail Ege Şaşmaz da merak edilen oyunculardan oldu. Peki İsmail Ege Şaşmaz kimdir, kaç yaşında?

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa'da doğdu.

İlk oyunculuk deneyimini, Manisa Belediyesi Liselerarası Tiyatro Yarışması'nda Acil Servis isimli oyun ile yaşadı.Polinas Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine Güneşi Beklerken adlı dizide Barış karakterini canlandırarak adım attı.

Diziden sonra ara dönemde bazı markaların reklam filmlerinde yer alan oyuncu, 2015 yılında Serçe Sarayı isimli proje ile kamera karşısına geçti. 2015 yılında yayımlanan Günebakan dizisinde Rüzgâr adlı karakteri canlandırdı. 2016 yılında Aşk Yalanı Sever adlı dizide Serdar karakterini canlandırdı. Aşk Yalanı Sever dizisinin yayından kaldırılmasıyla oyunculuğa ara verdi. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2018 yılında Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde Mehmet karakterini canlandırdı. 2020 yılından itibaren Sen Çal Kapımı isimli dizide Kaan Karadağ adlı karaktere hayat vermiştir.

El Kızı Harun kimdir? İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında? Sevgilisi var mı? ile ilgili etiketler Fox TV el kızı harun kimdir ismail ege şaşmaz kimdir
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.