Duy Beni 17. bölüm izle

Duy Beni dizisi 17. bölüm ile STAR TV de. Perşembe akşamlarında yayınlanan ve başrollerinde Rabia Soytürk ile Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni dizisi son bölümünde; Aziz sonunda Leyla’nın peşinden giden arkadaşlarını ıssızlığın ortasında alıkoyar. İşte, Duy Beni 17. bölüm tamamı…

Duy Beni dizisi 17. bölüm ile STAR TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Rabia Soytürk ile Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni dizisi son bölümünde; Aziz, Leyla’nın peşinden gelen arkadaşlarını ıssızlığın ortasında alıkoyar. Bir yandan da yaptıklarından ötürü kafası karışıktır. Kanat, nezarethaneden kurtulup Leyla’yı bulma derdindedir. Halil ise ölümcül görevi için harekete geçer. Artık Leyla’yı kurtarmak için zamana karşı bir yarış başlamıştır.

Duy Beni 17. Bölüm Özeti

Olayların minimum hasarla tatlıya bağlanması, herkes için yeni bir başlangıç fırsatı yaratır. Leyla’nın başından geçenlerle kenetlenen “Kız Kardeşler”, Rıza’nın karıştırdığı başka kötülüklerin izini sürer. Ancak ulaştıkları delillerin içeriklerini çözmek hiç de kolay olmayacaktır.

Duy Beni 17. Bölüm izle

Leyla ve Suna mutlu bir şekilde evlerine dönerken Ekim’in doğum günü de gençler için bir nefes olur. Ama gelişmeler herkes için olumlu değildir. Rıza firari bir hayata başlar, Ozan Ateş hakkında dengeleri değiştirecek bilgilere ulaşır, sürpriz bir ismin de korkunç bir tuzağa düştüğü ortaya çıkar.

Tüm varlıklarını kaybetme ihtimali, Suna ve çocukları için yepyeni gelecek planları çizerken, Kanat’ın geçmişinden sürpriz şekilde gelen bir figür Ekim ile ilişkisini de etkileyecek bir bombanın fitilini ateşler.

Aldatmak 6. bölüm izlemek için tıklayınız

Duy Beni 17. bölüm izle ile ilgili etiketler Duy Beni

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.