Destan 17. bölüm fragmanı! Destan Yeni Bölümde Neler olacak?

Salı akşamlarının en çok izlenen yapımı Destan dizisi 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran Destan dizisi yeni bölümde neler olacak?

Destan 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümüne dair ipuçları da geldi.

DESTAN 17. BÖLÜM FRAGMANI

Destan Son Bölümde Neler Oldu?

Balamir ve Çolpan, Batı Gök Kağanlığı'nı alınca Alpagu Han savaş ilan eder.

Alpagu Han'ın öldürdüğü bütün boy beylerinin oğulları onu terkedip Balamir'in yanında yer alınca da tek bir çaresi kalır; Tuz karşılığı Çin'den destek istemek. Batuga'nın ülke bölünürse Çin işgal eder öngörüsü gerçekleşmektedir. Akkız ve Batuga bunu engellemek için ikiye ayrılırlar ve büyük bir operasyon gerçekleştirirler.

Destan 17. bölüm fragmanı! Destan Yeni Bölümde Neler olacak?

Temur tarafını seçerek Batuga'nın yanında yer alır. Akkız ve Temur, Sabarlarla ittifak yapıp Gök Kağanlığı'nın bütün tuz depolarını saldırırlar. Batuga ve Saltuk ise çiçek salgını ve tuz kıtlığından kırılan boy beylerini çiçek aşısı ve tuz vaadi ile barışa zorlamak isterler.

Akkız ve Batuga'nın büyük planı, yeni devletin hanlığına oynayan Balamir'in hiç hoşuna gitmez ve Batuga'yı ortadan kaldırmayı kafasına koyar. Çin'e vereceği tuzları alarak Alpagu'yu boy beyleriyle görüşmeye zorlamak isteyen Batuga, Balamir'in elinden kurturup Destansı Alpagu Han'a tüm gerçekleri anlatabilecek mi? Akkız öldü bildiği anasını bulmak için Sabarların lideri Manço'nun evlilik teklifine ne cevap verecek?

Destan 17. bölüm fragmanı! Destan Yeni Bölümde Neler olacak? ile ilgili etiketler destan fragman
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...