Çin Seddi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon ekranlarında bugün izleyicilerin karşısına çıkacak Çin Seddi filmi konusu ve oyuncu kadrosunda kim olduğu merak konusu oldu. Arama motorlarında çokça aratılan Çin Seddi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte filme dair detaylar...

Amerikan yapımı aksiyon filmi olan Çin Seddi'nin yönetmenliğini Zhang Yimou üstlenmiştir. Başrollerinde Matt Damon ve Jing Tian'ın yer aldığı filmin konusunu Carlo Bernard, Doug Miro ve Tony Gilroy ele almıştır. Film, savaşçıların doğaüstü yaratıklara karşı Çin Seddi'nde yaptığı savaşı anlatır. Peki Çin Seddi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Çin Seddi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

ÇİN SEDDİ FİLMİ KONUSU

Willian Garin, İsimsiz Düzen adıyla bilinen seçkin savaşçılardan oluşan gizli bir ordu tarafından esir alınan usta bir okçu ve savaşta yaralanmış bir paralı askerdir. Kale Şehri denilen çok büyük bir askeri ileri karakolda, insanlığı bugüne kadar inşa edilmiş en büyük savunma yapılarından biri olan Çin Seddi'nin üstündeki doğaüstü güçlerden korumak üzere savaşırlar. Garin, dünyanın harikalarından biri olan Çin Seddi'nin ardındaki sırrı keşfeder.

ÇİN SEDDİ FİLMİ OYUNCU KADROSU

Matt Damon - William Garin[5]
Jing Tian - Komutan Lin
Pedro Pascal - Pero Tovar
Willem Dafoe - Sir Ballard
Andy Lau - Wang
Zhang Hanyu - General Shao
Eddie Peng - General Wu
Lu Han - Peng Yong

Çin Seddi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.