Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi fragmanı yayınlandı

Bir dönem televizyon ekranlarda yayınlanan sevilen Behzat Ç. dizisi sonunda yayınlanacak. Herkesin merakla beklediği Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi fragmanı yayınlandı.

BlueTV ekranlarında yayınlanacak olan  Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi fragmanı yayınlandı.  Merakla beklenen film 6 Aralık tarihinde BluTV'de yayınlanmaya başlayacak. İşte detaylar...

6 Aralık'ta BluTV'de

10 bölüm olacak 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' dizisi, ilk kez 2010 yılında ekranlara gelen 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi' dizisinin 5'inci sezonu olacak .

KONUSU

Behzat Ç., 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, Cinayet Büro'da görev yapan bir polistir. Hizmet verdiği süre içinde aldığı kıdem tenzilleri nedeniyle başkomiser olarak kalmıştır. Ekibi ile beraber Ankara'da işlenen cinayetleri çözmeye çalışmaktadır.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nde Harun karakterini canlandıran Fatih Artman yer almayacak.

Amirim Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu),

Hayalet (İnanç Konukçu),

Akbaba (Berkan Şal)

Şevket Ç. (Ege Aydan),

Şule (Ayça Eren),

Memduh Başgan (Güven Kıraç),

Belgin (Gökçe Eyüboğlu),

Haluk (Mehmet Ali Nuroğlu),

Ferdi (Burak Dakak),

Gizem (Esra Ronabar)   

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü