Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı ön izleme!

Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı merak ediliyor. 23 Eylül Çarşamba akşamı dizinin son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Peki, Camdaki Kız 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı izle linki merak ediliyor. Başrollerinde Burcu Biricik’in rol aldığı Camdaki Kız 13. yeni bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından dizinin izleyenleri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nalan, Koroğlu Konağı’na ve yeni hayatına alışmak için daha cesur adımlar atmaya çalışmaktadır. Tako, Nalan’dan güç alarak kendini annesi ile yapacağı görüşmeye hazırlamaktadır.

Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı ön izleme!

Nalan’ın kendisini sıkıştıran gazetecilere verdiği cevaplar konakta gergin anlara neden olur ve Rafet’in öfkesinden Nalan da payını alır. Feride’nin karşı eve taşınmış olması ise Muzaffer’in gidiş kararını şimdilik ertelemesine sebep olmuştur.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan 12. bölüm tanıtımına Hayri’nin ekranda ilk kez gözüktüğü sahne damgasını vurdu. Geçen sezon finalinden bu yana çok merak edilen Hayri karakterini sevilen oyuncu Cihangir Ceyhan canlandıracak.

Camdaki Kız 13. bölüm fragmanı ön izleme! ile ilgili etiketler Camdaki Kız

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.